DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Studio Martina

Služby

Služby

MANIKÚRA

Již spoustu let si lidé, zejména tedy ženy, lámou hlavu, jak ruce a nehty vylepšit a udělat pěknými. Dříve si v péči o ruce a nehty přišli na své babky kořenářky, felčaři a podobné profese. Přes ruku vede cesta k srdci ženy, a ta cesta musela být pěkně upravená. Ruce a nehty musel člověk chránit odjakživa. Chránit před různými vnějšími vlivy, chránit před zvědavými pohledy vyšší třídy i před stykem s jinými obyčejnými lidmi. Prakticky každý člověk může o své ruce a nehty pečovat. Pečovat tak, aby byla radost se na ně dívat, radost se jich dotýkat. Ovšem péče o nehty znamená i správnou životosprávu.

 

PEDIKÚRA

Tvar lidské nohy se vyvýjel z nejstarší stavby nohy, která se na světě objevila u prvních obojživelníků před dávnými věky, kteří začali žít na pevné zemi. Noha má celou řadu funkcí, ze kterých nejvýznamější je zprostředkování styku s půdou, po které chodíme, běháme, skáčeme.

Každý z nás se staráme o svoje vlasy, pleť či ruce, ale přiznejme se, kdo z nás se pravidelně stará o svoje nohy? Často zapomeneme na to, že nohy nás nosí celý život a že si tedy jistou starostlivost zaslouží.

 

KOSMETIKA

Posláním a náplní kosmetické péče je pěstění těla, zvláště ošetřování zdravé pleti a udržování jejího svěžího vzhledu v každém věku, popřípadě odstranění nebo zakytí jejich nedostatků. S kosmetickým ošetřením běžně začínáme asi od 25 let věku, při mastné pleti i dříve.

RRozsah kosmetické péče - to je celá řada kosmetických úkonů, jejichž výběr by měl být individuální především podle typu pleti klientkyPři správné volbě kosmetického ošetření dosáhneme žádoucího výsledku - celkového zlepšení stavu pleti a kůže, a tím i spokojenosti klientky.