DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Studio Martina

Pedikúra

PEDIKÚRA

Klasická pedikúra - namočíme nohy na 10 min. do koupelové soli. Po změkčení skalpelem odstraňujeme ztvrdlou kůži vrstvičku po vrstvičce. Poté exkalátorem odstraníme kůžičku kolem nehtů i pod nimi. Na závě použijeme krém na denní použití.

Wellness pedikúra - je určená na posílení, osvěžení, regeneraci a zkrášlení nohou v 6 základních krocích:

koupel  - je velmi důležitá pro relax, osvěžení a regeneraci noh

desinfekce - příprava na hygienickou pedikúru. Chrání pedikéra i klienta

změkčení zatvrdlé kůže - použijeme změkčovač na postihnutá místa a pak bez skalpelu (za pomoci pilníku nebo pemzi) špatnou kůži odstraníme

regenerace - na odstranění staré suché kůže použijeme peeling

výživa - po peelingu se otevírají póry a pokožka nohou je lépe připravená na příjem výživy za pomoci masky, zabalení do igelitu a do spaciální papuče. Necháme působit 10 minut a poté provedeme masáž nohou

hydratace - na závěr emulze vhodná na každodenní použití

Přístrojová pediúkra - Suchá přístrojová pedikúra je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškoleným personálem, který používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje s frézami. Tento způsob pedikúry, pokud je prováděn proškoleným personálem je maximálně šetrný, velmi účinný a vhodný pro rizikové skupiny populace, zejména pak pro diabetiky. Pedikúra prováděná profesionálními přístroji je pečlivější, šetrnější a při řešení zarůstajících nehtů prakticky nenahraditelná.

 

Parafínový zábal (teplý) - do rozehřáté parafínové vany namáčíme gázové přířezy, které pokládáme na chodidlo, vsuneme do sáčku a poté do speciálních papučí. Necháme 10 minut působit a poté parafín s gázou odstraníme. Tato metoda je vhodná k výživě, osvěžení, hydratci a zjemnění pokožky.

Maska (studená) - na chodidla naneseme výživnou emulzi, vsuneme do sáčku a poté do speciálních papučí. Necháme 10 min. působit a poté emulzi rozetřeme. Tato metoda je vhodná k výživě, osvěžení, hydratci a zjemnění pokožky.

Masáž  - nejvhodnější je po parafínovém zábalu a nebo masce, ale taky na závěr manikúry. Masáž nejprve působí na kůži, kůže se prokrvuje a zlepšuje se kožní dýchání. Unavené nohy si uvolníte a můžete u toho příjemně relaxovat.