DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Studio Martina

Kosmetické služby

 

KOSMETIKA - pracuji s profesionální kosmetikou Mary Kay

 

Odlíčení obličeje - odstranění nečistoty, zbytků make-upu, potu a mazu je velmi důležitou součástí péče o pleť. Povrchovým čištěním začínáme každé kosmetické ošetření. Podle daného typu pleti zvolíme vhodné čistící přípravky, které musí být schopny odstranit jak látky rozpustné v tuku (kožní maz, krém, pleťový make-up), tak i látky rozpustné ve vodě (zbytky potu).

 

Enzymatický peeling - Je exkluzivně zformovaná maska, která pečuje moderním enzymatickým slupováním o pleť. Ovocné enzymy zlepšují odlupování, vlastně stráví odumřelé buňky. Doplňující látky mají zklidňující a utišující účinky při aplikaci masky.

Pro dobrý výsledek by se měla používat každý měsíc. Po 3 - 10 minutách  pleť omyje teplou vodou a pleť do hloubky vyčistíme a podle potřeb naneseme sérum.

Charakteristika

  • nejmodernější enzymové slupování
  • jemné očistění, spoléhá na práci enzymů, ne na mechanické drhnutí
  • pomáhá prokysličovat pleť
  • používá se i na pleť k doplnění a uhlazení pleťové tkáně

 

Hloubkové čištění pleti - je důležitou součástí péče o pleť mastnou a smíšenou, ale také o pleť normální. Provádí se šetrně a opatrně, aby se pokožka neporanila.

 

Kosmetická masáž - základem odborné kosmetické péče vždy byla a stále je kosmetická masáž obličeje, její neoddělitelnou součástí je i masáž krku, dekoltu a ramen. Přinášejí kromě blahodárného vlivu na pokožku a svaly i psychickou relaxaci.

Účinky masáže:

  • příjemné uvolnění
  • prokrvením při masáži povzbudíme krevní oběh - zlepšuje se barva kůže a její dýchání, dochází k rychlejšímu odplavení odpadových látek a rychlejšímu zpracování živin, ke zlepšení výměny látkové, rychlejšímu spalování tuků
  • působení tlakem urychluje odplavení kyseliny mléčné, a tím zmírňuje svalovou únavu
  • působí regulačně na sekreci mazových a potních žláz
  • odstraňuje zrohovatělé buňky z kožního povrchu - kůže má jemnější vzhled

 

Oční maska - vhodná na všechny typy pleti. Obsahuje přírodní výtažky, které mají zpevňující a tonizující účinky a zmenšují otoky v oblasti očí. Vysoce hydratační a přírodní látky pomáhají tyto partie zklidnit, ochladit a osvěžit jejich unavený vzhled. Zlepšuje pružnost a pevnost pokožky.

 

Pleťová maska - byly známy již ve středověku. Nejvíce se uplatňují v kosmetických salonech, protože značná část úspěšného výsledku je závislá na správné aplikaci a výběru masky pro určitý typ pleti. Maska se aplikuje na obličej, krk a popřípadě i dekolt. Vynechávají se partie kolem očí a rtů, na které se nanáší masky k tomu určené.

 

Maska na rty - je účinný dvou krokový systém, který přináší okamžitou úlevu vysušeným a rozpraskaným rtům. Maska - působí při odstraňování odumřelých povrchových buněk, které způsobují, že rty vypadají mdle a bezvýrazně. Zjemňuje a vyhlazuje rty během několika minut. Balzám - pomáhá při prevenci a dočasné ochraně dehydrované, rozpraskané a vysušené pleti a rtů.

 

Aplikace séra - Pleťové sérum zaručí pleti kompletní péči, hydrataci a regeneraci. Svým složením snižují tvorbu vrásek  a rýh v obličeji a vyhlazují a zpevňují kontury. Předcházejí vzniku pigmentových skvrn.

 

Závěrečný krém - aplikujeme vždy na závěr celého kosmetického ošetření krém dle typu pleti.

 
 
 
Cesta objektu
.cke_skin_office2003{visibility:hidden;}