DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Studio Martina

Manikúra

MANIKÚRA

Základní manikúra - na okolí nehtu naneseme změkčovač kůžičky, kterou následně zatlačíme pomerančovým dřívkem. Za pomoci pilníku nehty zkrátíme naurčitou délku a tvar. Pak buď nehet vyleštíme a nebo nalakujeme.

Zdobení - Dle přání zákazníka a mých možností a zkušeností (lakování, kamínky, glitry, vodolepky, razítka, zdobící laky)

Peeling - regenerace- odstranění odumřelé kůže

Parafínový zábal (teplý) - ruce ponoříme několikrát do rozehřáté parafínové vany, vsuneme do sáčku a poté do speciálních rukavic. Necháme 10 min. působit a poté parafín oloupeme. Tato metoda je vhodná k výživě, osvěžení, hydratci a zjemnění pokožky.

Maska (studená) - na ruce naneseme výživnou emulzi, vsuneme do sáčku a poté do speciálních rukavic. Necháme 10 minut působit a poté emulzy rozetřeme. Tato metoda je vhodná k výživě, osvěžení, hydratci a zjemnění pokožky.

Masáž  - nejvhodnější je po parafínovém zábalu a nebo masce, ale taky na závěr manikúry. Masáž nejprve působí na kůži, kůže se prokrvuje a zlepšuje se kožní dýchání. Unavené ruce si uvolníte a můžete u toho příjemně relaxovat.

Modeláž gelových nehtů - následuje po základní manikúře. Zmatním nehty, odmastím a nalepím vhodné typy, které si dopředu nachystám. Poté nanáším gel ve třech fázích a vkládám do UV lampy. Mezi druhou a třetí fází provádím zdobení - viz.odkaz zdobení a nebo barevné a glitrové gely